درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

دوشنبه 27 آذر 139629 ربیع‌الاول 1439Monday 18 December 2017
  • پیام تسلیت دبیرکل مجمع جهانی تقریب در پی ارتحال پدر شهید مغنیه
  • آیت الله اراکی: اگر کشورهای اسلامی متحد شوند می توانند قدرت بلامنازع در دنیا باشند
  • آیت‌الله اراکی: روحیه جامعه آمریکایی دچار آسیب‌ شده است
  • تقدیر آیت الله مکارم شیرازی از دبیرکل مجمع جهانی تقریب و دست‌اندرکاران کنفرانس وحدت
  • آیت الله اراکی در برنامه دست خط: تلاش هایی که از سوی دشمن برای ایجاد جنگ در منطقه صورت گرفته در...
امروز مشکل جامعه بشر این است که در دام طاغوت افتاده است
1396/05/20463

امروز مشکل جامعه بشر این است که در دام طاغوت افتاده است

 دبیرکل مجمع جهانی تقریب تأکید کرد: مهمترین مشکل جامعه بشر امروزی خروج از فرمان الهی و پیوستن به فرمان طاغوت است.

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب، آیت الله "محسن اراکی" دبیرکل مجمع جهانی تقریب صبح روز جمعه در جمع اعضای شورای اداری، فرهنگیان و جمعی از خانواده های شهدای شهرستان خمین با بیان اینکه مهمترین مشکل جامعه بشر خروج از فرمان الهی و پیوستن به فرمان طاغوت است، اظهار داشت: امروز مشکل جامعه بشر این است که در دام طاغوت افتاده است.

 

وی افزود: بزرگترین خطری که جامعه بشر را تهدید می کند سلطه ای است که ابرقدرت ها به ویژه آمریکای جنایتکار بر همه مقدرات بشر پیدا کرده است.

 

دبیرکل مجمع جهانی تقریب تأکید کرد: امروز فرهنگ، اقتصاد و سیاست بشری در سلطه آمریکاست و هر جنگی در دنیا اتفاق می افتد برای تحکیم سلطه آمریکا بر جهان است.

 

آیت الله اراکی با بیان اینکه ابرقدرت ها و در رأس آنها آمریکا تلاش می کنند همه جهان را در سلطه خود قرار دهند و این خطرناک ترین مسئله در جهان است، اظهار داشت: اولین کسی که متوجه این خطر بزرگ شد امام راحل بود و با شهامت و شجاعت در برابر این خطر بزرگ قیام و یک تحول بزرگی را در سراسر جهان ایجاد کرد.

 

نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اندیشه های امام خمینی(ره) افزود: علیرغم بسیجی که نظام سلطه علیه امام و اندیشه های امام راحل راه انداختند اما می بینیم که گوش های شنوای زیادی برای شنیدن اندیشه امام وجود دارند و ما هر جا توانسته ایم حضور پیدا کنیم و حرف خود را بزنیم جامعه عمومی جهانی همراه شدند.

 

آیت الله اراکی در ادامه پیشنهاد راه اندازی موزه تاریخ انقلاب در شهر خمین را مطرح کرد و گفت: خمین به نوعی پایتخت تاریخ انقلاب است لذا بهتر است موزه تاریخ انقلاب در شهر خمین راه اندازی شود.

 

 

 

 

 

 

 

0 نظر