درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 30 تير 13978 ذی‌القعده 1439Saturday 21 July 2018
  • سومین جشنواره بین المللی حقوق بشر آمریکایی برگزار می شود
  • ​آیت الله اراکی در نشست حقوق بشر آمریکایی: حوزه علمیه در تولید علم در همه عرصه ها خوب عمل کرده است
  • ​دیدار رئیس شورای مفتیان استان الانبار با آیت الله اراکی
  • آیت الله اراکی: چیزی به عنوان اسرائیل وجود ندارد/ مسئله فلسطین مسئله قرن است
  • بیانیه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس
شادباش صمیمانه اتحادیه جهانی زنان مسلمان به شیر زنان قهرمان فوتسال جمهوری اسلامی ایران
1397/02/24333

شادباش صمیمانه اتحادیه جهانی زنان مسلمان به شیر زنان قهرمان فوتسال جمهوری اسلامی ایران

در پی قهرمانی بانوان فوتسال جمهوری اسلامی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، اتحادیه جهانی زنان مسلمان پیام تبریکی منتشر کرد.

در دنیای امروز، قانون صفر و صدی حاکمیت می‌کند جان‌سوز و جهان‌سوز. یا عالمند و در صحنه و یا جاهلند و در عُزلت. یا بی‌بند و بارند و پیدا و یا مقیدند و پنهان

و افتخار جمهوری اسلامی ایران، در حفظ توأمان علم و دین و نشاط و فعالیت و حریم‌داری است و زنان وطنمان از هر دو حیات و حوزه پاسداری می‌کنند و افتخار می‌آفریدند و به دنیا به تجربه می‌باورانند که می‌توان حریم نگه داشت و سرافرازی و پیروزی رقم زد. می‌توان قهرمان بود و پهلوان که قهرمانی و پهلوانی حقیقی، در کنترل نفس است. و پوشش و عفت نه فقط مانع نیست که سنگرشکن است و راه گشا و مایه اقتدار.

اتحادیه جهانی زنان مسلمان ضمن تقدیر از شایستگی‌ها و زحمات تیم قهرمان بانوان فوتسال جمهوری اسلامی، برایشان سعادت و توفیق در همه عرصه‌ها و در هردو جهان از خداوند متعال خواستار است.

 

دبیرخانه اتحادیه جهانی زنان مسلمان