درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

سه شنبه 3 مهر 139714 محرم 1440Tuesday 25 September 2018
  • مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی حادثه تروریستی اهواز را محکوم کرد
  • دیدار جمعی از اساتید و اندیشمندان دانشگاه های لبنان با آیت الله اراکی
  • آیت الله اراکی در جمع سادات تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان
  • نخستین گردهمایی سادات تشیع و تسنن استان سیستان و بلوچستان برگزار میگردد
  • پژوهشگاه الذریة النبویة : اولین همایش سادات دورود در روز عید غدیر برگزار شد
شادباش صمیمانه اتحادیه جهانی زنان مسلمان به شیر زنان قهرمان فوتسال جمهوری اسلامی ایران
1397/02/24448

شادباش صمیمانه اتحادیه جهانی زنان مسلمان به شیر زنان قهرمان فوتسال جمهوری اسلامی ایران

در پی قهرمانی بانوان فوتسال جمهوری اسلامی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، اتحادیه جهانی زنان مسلمان پیام تبریکی منتشر کرد.

در دنیای امروز، قانون صفر و صدی حاکمیت می‌کند جان‌سوز و جهان‌سوز. یا عالمند و در صحنه و یا جاهلند و در عُزلت. یا بی‌بند و بارند و پیدا و یا مقیدند و پنهان

و افتخار جمهوری اسلامی ایران، در حفظ توأمان علم و دین و نشاط و فعالیت و حریم‌داری است و زنان وطنمان از هر دو حیات و حوزه پاسداری می‌کنند و افتخار می‌آفریدند و به دنیا به تجربه می‌باورانند که می‌توان حریم نگه داشت و سرافرازی و پیروزی رقم زد. می‌توان قهرمان بود و پهلوان که قهرمانی و پهلوانی حقیقی، در کنترل نفس است. و پوشش و عفت نه فقط مانع نیست که سنگرشکن است و راه گشا و مایه اقتدار.

اتحادیه جهانی زنان مسلمان ضمن تقدیر از شایستگی‌ها و زحمات تیم قهرمان بانوان فوتسال جمهوری اسلامی، برایشان سعادت و توفیق در همه عرصه‌ها و در هردو جهان از خداوند متعال خواستار است.

 

دبیرخانه اتحادیه جهانی زنان مسلمان